OZNÁMENÍ O UKONČENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK

 

 

Rád bych informoval chovatelskou veřejnost o zrušení mých webových stránek k datu 23.3.2018. Opravdu již nejsem schopen časově zvládat publikování webových stránek, provádět jejich aktualizaci, odpovídat na množství dotazů ohledně praktikování chovu.

To je neskutečné množství času, kdy při práci mně již nezbývá čas na vlastní chov. Provedl jsem redukci chovu na 150 – 200 andulek, což čítá chovné ptáky i odchované mláďata, ale i to mně mnoho nepomohlo. Pátky odpoledne a soboty jsem trávil s chovateli, a i tak jsem nebyl z časových důvodů schopen všem vyhovět. Spousta chovatelů se na mne i naštvalo, když jsem odmítl jejich návštěvu, která ale nebyla dopředu avizována. Přece, když někdo projíždí přes naše město, a to mně oznámí hodinu předem, tak nemůže počítat s tím, že jej přijmu. Mám taky svůj život, svou práci a svůj chov. Mnoho lidí to nedokázalo vůbec pochopit, co jim chci říct. Ptáky jako takové s určitostí neruším, ba budu se jim věnovat o to více než doposud. Počet chovných andulek rozhodně snížit musím, ale vzdát se jich nechci.

Nasmlouvané chovatelské schůzky na víkendy v měsíci lednu 2018 s určitostí platí. S chovateli, se kterými se dopředu dohodnu, na ty si vždycky čas udělám.

Publikovat budu videa nadále na mém účtu youtube s názvem František Matůšů. Zde budou k vidění aktuální odchovy a celý můj chov.

Omlouvám se všem mým kamarádům a přátelům z chovatelského prostředí, ale jak jsem uvedl, časově to nezvládám. Email a telefonický kontakt na mne je na webových stránkách MKCHA Brno, v sekci aktualizovaných kontaktů brněnského klubu.

S přátelským pozdravem

František Matůšů

 

 

 

TOPlist